Karrier

Karrier nálunk

Tűz- Munkavédelmi tanácsadó kollégát keresünk

LEGFONTOSABB FELADATOK:

  • munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása megrendelőinknél,
  • munka - és tűzvédelmi oktatások megtartása,
  • munkahelyek ellenőrzése munka- és tűzvédelmi szempontból,
  • munka- és tűzvédelmi dokumentációk készítése
    • balesetek kivizsgálása,
    • jelentések készítése,
    • kockázatértékelések készítése
    • stb.
  • egyéb kapcsolódó szakmai feladatok.
  • hatóságokkal való kapcsolattartás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Változó.  Váci központi irodánkban és Ügyfeleknél. (főként Pest és Nógrád megye)

RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK, HA:

  • Legalább középfokú munkavédelmi végzettséged van
  • Legalább 1-2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Teljes munkaidőben számíthatunk rád
  • Nyitott vagy az általunk alkalmazott / kialakított módszerekre is.
  • Van jogosítványod, saját autód és tudsz is vezetni
  • Nyelvtudás nem szükséges.
  • Felhasznál szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel

ELŐNY:

  • tűzvédelmi előadó végzettség
  • emelőgép ügyintézői képesítés

HOZZÁÁLLÁS - ELVÁRÁS:

  • Nem ijedsz meg a nehéznek tűnő feladatoktól
  • Vállalod a felelősséget a tetteidért
  • Elhivatott vagy a szakma iránt
  • Szakmai munkádat igényesen végzed
  • Megbízható, rugalmas és terhelhető vagy

HOGYAN GARANTÁLJUK NEKED A BIZTOS MUNKAHELYET?

  • Hosszú távra tervezünk Veled
  • Szakmai továbbképzéseken való részvétei lehetőség.
  • Céges telefont és laptopot biztosítunk

A jelentkezésedet email-en teheted meg a szarvas.zsolt@safetyzone.hu  címen, amihez csatolj két dokumentumot:

  1. Önéletrajz. Kérlek, hogy az önéletrajzodat Word dokumentumban csatold.
  2. Motivációs levél. Egy levélben fejtsd ki, hogy mi miért járunk Veled jól, és hogy Te miért szeretnél velünk dolgozni